Elektrik Malzemeleri ve Ampul Çeşitleri

Kuşadası Elektrik malzemeleri ve tasarruflu ampul ve ampul çeşitleri

Kuşadası Elektrik malzemeleri ve tasarruflu ampul ve ampul çeşitleri

Elektronik ürünlerin yanı sıra ev ve iş yerinizde ihtiyacınız olacak elektrik malzemelerini de Uygun Elektronik’te bulabilirsiniz.

Enerji sarfiyatını azaltan tasarruflu ampulleri bizden temin edebilirsiniz. İnce duy E14 ve kalın duy E27 olmak üzere çeşitli güçlerde (10W-65W) ve beyaz ile sarı (warm light) renklerde tasarruflu ampuller mevcuttur. Bunun yanı sıra PLC ampul ve 60 cm ve 120 cm floresant ampullerin yanında ışıldak modeli floresant ampuller de bulunmaktadır.

12 v ve 220 V 50 wattlık spot ampulleri (çanak ve çanaksız) ve bunların led modellerini de bulabilirsiniz. Elimizde bulunan diğer ampul çeşitlerine bakalım:

Halojen ve metal halide ürünleri, robot ampulleri, renkli spot ampuller, parfüm ve mum ampuller, gece lambası ampulleri ve diğer ampul çeşitleri.

2 metre, 3 metre ve 5 metre elektrik uzatma kabloları (kordonları) (TSE damgalı) da hazır olarak elimizde olduğu gibi (TSE damgalı) uzun metrajlı kabloları da hazırlayabiliriz. İkili üçlü dörtlü beşli ve onlu grup priz seçenekleri de bulunmaktadır. Kullanılacak yüke ve cihaz sayısına göre her çeşit malzeme bulunmaktadır.

Uzatma kablolarının yanında sıva üstü ve sıva altı anahtar priz ürünleri, duy ve fiş çeşitleri, sigorta ve sigorta kutuları, floresant trafoları ve kasaları gibi yazamadığımız elektrik ürünlerini de mağazamızda bulabilirsiniz.